Vážení svatebčané,

dovoluji si vás touto cestou informovat o pořádání svatebních obřadů na zámku Dobříš. Po roce 1998, kdy byl zámek vrácen v restituci původním majitelům rodině Colloredo-Mannsfeld a zpřístupněn široké veřejnosti, je zájem o pořádání svatebních obřadů značný. Pro svoje svatební ANO si zámek Dobříš vybrala také řada známých osobností z kulturní a sportovní oblasti.  

Neustále se pro vás snažíme zlepšovat naše služby:

  • vybudování nového záchytného parkoviště (cca 50 m od zámku, cena 10 Kč/den), stavbu realizovalo město Dobříš
  • renovace klavírního křídla v Zrcadlovém sále
  • instalace nového velkoplošného koberce do Zrcadlového sálu
  • termíny svatebních obřadů na našich webových stránkách
  • rozšíření nabídky o symbolické a církevní obřady

Mimo klasických obřadů vám můžeme zajistit svatbu na klíč. Dle Vašich představ navrhneme a zajistíme kompletní svatbu, prostory, catering, květinovou výzdobu atd. K našim službám patří také nabídka ubytování ve **** hotelu Zámek Dobříš s celkovou kapacitou 22 lůžek, včetně romantického svatebního apartmá.

Veškeré finanční výnosy z pronájmu sálů a ostatní příjmy jsou dále 100 % využívány na opravy, provoz a zlepšení technického stavu kulturní památky - zámku Dobříš. I díky Vám je možné tyto náročné opravy realizovat. Naše přání je, abyste se cítili na zámku Dobříš co možná nejlépe a Váš svazek manželský měl více než pevná pouta.

Pavel Krejcárek / ředitel zámku Dobříš


Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×