Pokoj Standard:

Hotel Zámek Dobříš

Pokoj Lux:

Hotel Zámek Dobříš


Pokoj Deluxe:

Hotel Zámek Dobříš

Svatební apartmá:

Hotel Zámek Dobříš


Konferenční místnost:

Hotel Zámek Dobříš

Fitness:

Hotel Zámek Dobříš

Ubytovat se můžete v 10 luxusních dvoulůžkových pokojích + svatebním apartmá. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, všechny koupelny mají vanu se sprchovým koutem, WC a vysoušeč vlasů.

  • 3 pokoje typu Standard (2 pokoje s oddělenými lůžky + 1 s manželskou postelí)
  • 5 pokojů typu Lux (pouze s manželskou postelí)
  • 2 pokoje Deluxe (pouze s manželskou postelí)
  • Svatební apartmá

Vybavení pokojů

satelitní TV, budík, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, připojení na internet, wifi, čistič obuvi, úschovna jízdních kol, akceptace platebních karet. Nejsme bezbariérový hotel. V hotelu platí zákaz kouření. Pobyt s domácími zvířaty není možný.

Služby

Snídaně je v ceně ubytování a je podávána v zámecké restauraci. Hoteloví hosté mohou zdarma využít hlídané parkování uvnitř areálu zámku. Hosté mají volný přístup do zámeckého francouzského parku, mohou využít hotelové fitness a k dispozici je také půjčovna horských kol a parkovací místo pro elektromobil (16 A).

Také zde můžete shlédnout Galerii JCM s obrazy z Colloredo-Mannsfeldské sbírky z 18. – 19. století, pro ubytované hosty zdarma. Za zmínku stojí též Muzeum města Dobříše, které se nachází v areálu zámku.

Příjemné posezení nabízí stylová zámecká restaurace o kapacitě 120 míst, pochutnat si můžete na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Více o naší restauraci naleznete na www.zamek.dobris.net.

Konferenční místnost

Součástí hotelu je konferenční místnost pro cca 20 osob vybavená dataprojektorem a flipchartem. Je možné domluvit malé občerstvení během školení, oběd je možno zajistit v zámecké restauraci.

Fitness

Pochlubit se můžeme také moderně vybaveným fitness centrem. Fitness je k dispozici všem hotelovým hostům zdarma, 24 hodin denně.


Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×